2017 Bayındır Çiçek Festivali Gezisi

Kartepe Belediyesi Yamaç Paraşüt Spor Kulübü olarak İzmir – Bayındır belediyesinin düzenlediği Uluslararası Çiçek Fesitivali kapsamında Yamaç Paraşütü uçuşları yapmak için Bayındır’a davet edildik. Kartepe Belediyemizin tahsis ettiği otobüsle festival’e gittik.5-7 Mayıs tarihleri arasında katıldığımız festival kapsamında ilk gün havanın yağışlı olması nedeni ile uçuş yapamadık ancak festival kapsamında açılan standları gezdik. Bayındır Belediye başkanı Ufuk Bey’i ziyaret ederek hediyelerimizi takdim ettik.

Bayındır belediyesinin bize tahsis ettiği mesire alanında kamp yaparak konakladığımız cumartesi gecesi sonrası pazar günü saat 06 ‘da kalkarak kahvaltımızı ettikten sonra, yine bayındır belediyesinin bize tahsis ettiği otobüs ile saat 07 ‘de take-off ‘a çıkarak uçuşları başlattık. Saat 15’00 ‘e kadar uçuşlarımız devam etti.

13 yamaç paraşüt pilotu ile katıldığımız etkinlikte single ve tandem uçuşlar gerçekleştirdik. Ayrıca katılım gösteren Aydın Havacılık Kulübü ile ortaklaşa uçuşlar gerçekleştirdik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir